БУДХАБ
Головна / Опалубка перекриття

Опалубка
для перекриття

Опалубка перекриття, або горизонтальна опалубка, складається з опорних стійок та горизонтальної формоутворюючої палуби. У Будхаб ви можете обрати найефективніші системи опалубки, що легко адаптуються під геометрію перекриття і забезпечують потрібну несучу здатність.

Потрібна консультація? Телефонуйте +38 068 000 22 88.

Балки для горизонтальної опалубки

Стійки для опалубки перекриття

Як працює опалубка перекриття

Горизонтальна опалубка є тимчасовою конструкцією, по суті, формою для заливання бетонної суміші. Система горизонтальної опалубки складається із балок, стійок, триног, корон.

За допомогою горизонтальної опалубки можна створити перекриття будь-якої конфігурації - прямокутної, консольної чи навіть круглої форми.

Монтаж опалубки перекриття починається із встановлення стійок опалубки. Для цього спочатку за допомогою спеціальних гачків фіксації виставляється необхідна висота стійок. Далі в стійки вставляють коронки та головки для фіксації балок.
Після цього, необхідно виставити триноги для стійок перекриття, вставити стійки в триноги та зафіксувати їх за допомогою зажимного важелю.

Читайте також: "Як вибрати стійки для опалубки перекриття".

Потім викладають поздовжні балки опалубки і вирівнюють їх по висоті перекриття. Після, викладають поперечні балки і встановлюють проміжні стійки опалубки.

На поперечні балки викладається ламінована фанера та встановлюються бічні панелі.

Шукаєте опалубку перекриття?
Зв'яжіться з нами +380 68 800 22 22.

Виробники горизонтальної опалубки

Ми працюємо з високоякісними системами опалубки перекриття європейських виробників. Основні з них - це Peri та Doka. Обидва виробники використовують найбільш якісні матеріали при виготовлені усіх елементів систем опалубки перекриття, що дозволяє пройти системам значно більше циклів заливки.
Маємо також системи опалубки перекриття інших виробників, таких як Ulma, Variant.

Купити чи орендувати опалубку перекриття?

У нас ви можете і купити, і орендувати як комплект опалубки перекриття, так і окремі елементи системи: балки, стійки, коронки, триноги. Що краще обрати - купити чи орендувати опалубку перекриття, - залежить від вашого досвіду та потреб.

Зазвичай купити опалубку доцільно якщо ви вже маєте декілька років роботи в галузі, постійно займаєтеся будівництвом об'єктів і впевнені в тому, що наступні роки опалубка перекриття постійно буде використовуватися.

У цьому випадку потрібно ще також враховувати, що вам необхідно мати власний склад для зберігання опалубки перекриття та самостійно організовувати очистку, ремонт опалубки та перевезення між об'єктами.
Оренда опалубки перекриття є більш зручним варіантом, якщо для вас пріоритетом є інвестиції в ваш основний бізнес.

Орендувати опалубку також зручніше, якщо ви не плануєте виділяти додатковий час своїх працівників для пошуку перевізників, ремонту обладнання у випадку пошкоджень та для очистки елементів, або якщо ви не плануєте відводити окрему територію під склад.

Ми повністю організовуємо доставку та повернення опалубки перекриття на об'єкт клієнта і назад. Наш склад знаходиться у Львові, надаємо в оренду опалубку на об'єкти в Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород, Луцьк та області.

Наші проекти