БУДХАБ
Головна / Щитова опалубка для стін і колон

Щитова опалубка для стін та колон

Для заливки бетонних стін та колон, а також фундаментів використовують системи щитової опалубки. В Будхаб ви знайдете найбільш ефективні системи вертикальної опалубки на ринку - Peri Trio та Doka Framax. Системи складаються з невеликої кількості універсальних елементів та дозволяють швидко опалублювати поверхні різних розмірів та форми.


Читайте також: "Опалубка для колон та пілонів: пластикова, полегшена, професійна".

Опалубка для стін

Peri Trio та Doka Framax - це щитові системи опалубки для стін та колон різних розмірів. Щити опалубки мають міцну сталеву раму або з порошковим покриттям, або з оцинкованим, що робить їх стійкими до тиску бетону. З іншого боку до рами прикріплена ламінована фанера.

Елементи цих систем вертикальної опалубки можуть використовуватися в вертикальному та в горизонтальному положенні.

Для з'єднання усіх елементів в системі Peri Trio використовується лише одна деталь - замок BFD. За допомогою цього замка можна робити добори шириною до 10 см та нарощування висотою до 5,40 м без використання додаткових елементів жорсткості.
Типова конструкція включає опалубку для стін висотою до 8,10 м і товщиною від 18 до 40 см та підкоси.

Для з'єднання елементів системи Doka Framax, використовується універсальний зажимний елемент Framax.

Обидві системи дозволяють споруджувати монолітні стіни не лише з прямими, а й з гострими та тупими кутами. Для цього використовуються спеціальні шарнірні кути.

Для більш детальної інформації телефонуйте
+380 68 000 22 88.

Опалубка для колон

Для монолітних колон використовуються щити меншого розміру, наприклад, шириною 90 см. За допомогою таких щитів ви можете заливати квадратні або прямокутні колони розмірами від 20х20 см до 75х75 см.

Розміри щитів опалубки

Ширина щитів опалубки:
240 см, 135 см, 120 см, 90 см, 72 см, 60 см, 45 см, 30 см.
Висота щитів опалубки:
330 см, 270 см, 135 см, 120 см, 90 см, 60 см.

Оренда щитової опалубки у м. Львів та західному регіоні

Ми надаємо в оренду системи вертикальної опалубки та окремі її елементи: щити, замки, гайки, розкоси.

Термін оренди - від 5 днів.

За потреби, допоможемо розрахувати найбільш оптимальну кількість обладнання та зробити розкладку таким чином, щоб ви могли виконати роботу максимально швидко і уникнути "простою" обладнання.
Для усіх клієнтів Будхаб пропонує гнучкі умови оренди опалубки. Організовуємо доставку опалубки на об'єкт, повернення на склад, самі проводимо очистку та ремонт опалубки.

Разом із опалубкою для стін та колон, ви можете взяти в оренду опалубку для перекриття: балки, телескопічні стійки, триноги, корони, а також ламіновану фанеру.

Для замовлення телефонуйте
+380 68 000 22 88.

Плануєте купити опалубку для колон та стін?

У нас ви також можете купити систему вертикальної опалубки або її окремі елементи для використання разом із системами Peri, Doka, Ulma, Гіпро, Варіант, Robud.

Для замовлення телефонуйте +380 68 000 22 88.

Наші проекти