БУДХАБ

Вертикальна опалубка для заливки колон висотою 8,7 м

Про проект

Компанія-замовник, яка працює в аграрній галузі, запланувала будівництво складського комплексу у м.Зборів, Тернопільська область, для зберігання готової продукції та добрив. Згідно з проектом, висота перекриття однієї з будівель комплексу спадала від 8,7 м до 6 м і далі до 4,5 м. За умовами технагляду, заливка високих колон для опори перекриття повинна була відбуватися без утворення холодного шва.


На земельній ділянці було зроблене планування і залиті фундаменти-розтворки під колони. Передбачалося залити колони без твердої основи, наприклад підбетонки або чорнової стяжки, для розкріплення колон та анкерування розкосів.
Запит
Підрядна організація, яка виконувала монолітні роботи, раніше не мала досвіду з заливкою колон висотою 8,7 м. Підрядник шукав постачальника опалубки, який зможе надати обладнання для такого виду робіт та проконсультувати стосовно правильної розкладки і порядку виконання заливки.
Рішення
Щоб вирішити завдання заливки високих колон без утворення холодного шва, ми запропонували спочатку монтувати лише дві сторони колони на всю висоту. Інші дві сторони опалубки колони виставлялися на висоту 4,5 м, і з цієї висоти здійснювалася перша заливка бетону. Одразу після першої заливки виставлялася наступна секція висотою 3 м, заливався бетон, після чого добавлялася остання вставка висотою 1,8 м. Загальна висота опалубки колони складала 9,3 метри.


Опалубка розкріплювалася розкосами та анкерувалася в дорожні плити та фундаментні блоки.


Будхаб укомплектував опалубку для 3 колон. Цього обладнання вистачило, щоб залити усі 12 колон за 2 тижні. Завдяки поступовій заливці і швидкому монтажу, вдалося спорудити монолітні колони без утворення холодного шва. Замовник повністю задоволений якістю виконаних робіт.

Використане обладнання

Вертикальна опалубка
3 комплекти колон
щити опалубки висотою 2,7 м, 3,3 м, 1,2 м, 0,6 м

Шукаєте опалубку або фанеру?

Будхаб пропонує вигідні умови оренди та купівлі опалубки. Організовуємо доставку обладнання на об'єкт та повернення на склад, за потреби чистку і ремонт.

Отримайте безкоштовну консультацію за телефоном:
+380 68 800 22 22.

Дивіться також