БУДХАБ

Опалубка для торгово-виставкового комплексу площею 4700 м2

Про проект

Даний проект передбачав зведення монолітного каркасу торгово-виставкового комплексу площею 4700 м2 всього за 3,5 місяці.

Комплекс складається з трьох поверхів. Цокольний поверх, в якому мають бути розміщені виставкові зали та складські приміщення, знаходиться нижче рівня землі і по периметру повністю оточений монолітними стінами.

Перший та другий поверхи призначені для розміщення виставкових залів та офісів, мають висоту до перекриття 4,80 м.

Фасадна частина будівлі передбачала вертикальні елементи (пілони), які були спроектовані з відхиленням від вертикалі 7,5 градуси. Остаточне робоче креслення фасадної частини будівлі було надано в процесі виконання будівельних робіт. Нахил колон по фасадній частині утворював консоль від 0,3 до 1,8 метра.
Запит
Замовник планував завершити зведення монолітного каркасу будівлі на 25% швидше стандартних темпів виконання таких робіт. Тому, основним завданням, що стосувалося опалубки, було знайти надійного партнера, який зміг би укомплектувати достатньо великий об'єм обладнання за короткий термін та ефективно спланувати доставку опалубки на об'єкт.
Рішення
Щоб вкластися у заявлений термін будівництва, Будхаб запропонував такий план роботи з опалубкою, в якому зведення вертикальних (колон, ядро жорсткості) та горизонтальних (перекриття) монолітних конструкцій відбувався б паралельно, у відповідності до розмірів захваток та з урахуванням технічних параметрів двох кранів.

Спочатку ми укомплектували об'єкт вертикальною опалубкою для заливки стін цокольного поверху, сходово-ліфтовим вузлом і комплектами опалубки для колон. Коли було споруджено стіни цокольного поверху та частину колон, бригада підрядника починала монтаж опалубки перекриття над ними. Далі колони продовжувала споруджувати одна частина бригади, а інша - паралельно споруджувала перекриття.

За таким же принципом відбувалася заливка наступних поверхів будівлі, що значно пришвидшило робочий процес.
Коли було готове робоче креслення фасадної частини будівлі та похилих колон, інженери Будхаб розробили надійне та безпечне рішення для заливки перекриття, що має виліт від 0,3 до 1,8 метри за межі основи, використовуючи опорне риштування Peri UP Rosett.

Всього на об'єкті було використано близько 230 тонн опалубки (з яких 9800 м.п. балки перекриття, 1400 шт стійок). Загалом будівництво монолітного каркасу зайняло менше 4 місяців.

Використане обладнання

Горизонтальна опалубка
площа 1700 м2
стійки 3,5 м, 4 м, 5 м
балка 2,15 м, 2,9 м, 3,9 м

опорне риштування
250 м.п., висота 4,8 м
Вертикальна опалубка
площа 250 м2
7 комплектів колон
1 сходово-ліфтовий вузол
Фанера
площа 1700 м2
товщина 21 мм

Шукаєте опалубку або фанеру?

Будхаб пропонує вигідні умови оренди опалубки. Ми працюємо з клієнтами у Західній та Центральній Україні. Організовуємо доставку обладнання на об'єкт та повернення на склад, за потреби чистку і ремонт.

Отримайте безкоштовну консультацію за телефоном:
+380 68 800 22 22.

Дивіться також