БУДХАБ

Опалубка для фундаменту паркану

Про проект

Клієнт виконував підготовчі роботи для спорудження промислового об'єкту. Одним із етапів підготовчих робіт була заливка монолітного стрічкового фундаменту під паркан довжиною 1200 м. Будівельна бригада почала виконувати роботи з використанням фанери та дерев'яних брусків. Монтаж однієї захватки довжиною 50 м тривав 4-6 робочих дні, що значно продовжувало терміни виконання робіт.
Запит
Клієнт звернувся в Будхаб із запитом прорахувати і надати оптимальну кількість опалубки для заливки фундаменту таким чином, щоб це дозволило завершити монолітні роботи впродовж одного місяця.
Рішення
За нашими розрахунками, найбільш оптимально було використовувати 70 м погонних опалубки.

Ми обрали важку серію щитової опалубки, яка дозволяє проводити швидкий монтаж і демонтаж усього комплекту з використанням важкої будівельної техніки - екскаватора та телескопічного навантажувача.

Використовуючи запропонований підхід, бригада змогла проводити монтаж і демонтаж усього комплекту (70 м) за один робочий день, заливати бетон до 6 разів на тиждень та спорудити 1200 м фундаменту у встановлені терміни.

Використане обладнання

Вертикальна опалубка
важка система опалубки 165 м2
шарнірні кути

Шукаєте опалубку або фанеру?

Будхаб пропонує вигідні умови оренди та купівлі опалубки. Організовуємо доставку обладнання на об'єкт та повернення на склад, за потреби чистку і ремонт.

Отримайте безкоштовну консультацію за телефоном:
+380 68 800 22 22.

Дивіться також