БУДХАБ

Опалубка для спорудження реабілітаційно-лікувального центру

Про проект

Реабілітаційно-лікувальний комплекс передбачав будівництво трьох 6-ти поверхових секцій. Висота першого поверху 3 м, усіх наступних - 2,85 м. Загальна площа поверху складала 1850 м2.

Однією з особливостей проекту був басейн, що знаходився на 5 поверсі та використання архітектурного бетону на перших двох поверхах для створення стилю лофт.

В процесі будівництва проект був дещо змінений - були додані балкони та 3 консолі, на висоті 4-го і 5-го поверху, що виступали за межі плити перекриття на 2,3 - 2,7 м.
Запит
Для клієнта була важливою гарантія вчасної поставки і повної комплектації опалубки для двох будівельних бригад, а також інженерний супровід, що дозволило б завершити будівництво до початку курортного сезону.
Рішення
Протягом перших двох тижнів Будхаб укомплектував будівництво 2500 м2 горизонтальної опалубки (загальна площа поверху 3 секцій плюс 0,5 комплекта, щоб виконувати монтаж без зупинок).

Ми також надали 20 комплектів універсальних колон, які дозволяли заливати як колони стандартного розміру, так і підсилені, що мали сприймати навантаження від басейну.

Для спорудження доданих консолей ми запропонували використати опорне риштування Peri Up. Риштування монтувалося з основи, висотою 12,7 м до плити перекриття.

На кожному поверсі робилося анкерування несучої конструкції риштування до плит перекриття 1-го, 2-го і 3-го поверхів через спеціальні хомути-адаптери, а також через розкоси, які анкерувалися в бетонну плиту. Обладнання тримало навантаження після заливки перекриття 4-го поверху і перекриття 5-го поверху. На нього йшло опирання стійок для консолей 5-го поверху.

Перекриття 6-го поверху не мало консолей, але опорне риштування залишалося в роботі близько 1,5 місяці (2 місяці з часу монтажу) для безпечного демонтажу без прогинів і без утворення тріщин.

Для заливки архітектурного бетону на перших двох поверхах будівлі ми надали в оренду комплект нової фанери, а також щити опалубки з новою (ремонтною) фанерою.

Додатково ми також організовували логістику, надавали креслення та інженерний супровід на усіх етапах будівельних робіт.

Використане обладнання

Горизонтальна опалубка
площа 2500 м2
стійки 2,5 м і 3 м; 2 тонни
балки 2,9 м і 3,9 м

3 комплекти опорного риштування
площа 400 м2, висота 12,7 м
Вертикальна опалубка
20 комплектів колон

3 сходово-ліфтових вузла (зовнішні)
2 внутрішніх комплекти
Фанера
площа 2500 м2
товщина 21 мм

Шукаєте опалубку або фанеру?

Будхаб пропонує вигідні умови оренди та купівлі опалубки. Організовуємо доставку обладнання на об'єкт та повернення на склад, за потреби чистку і ремонт.

Отримайте безкоштовну консультацію за телефоном:
+380 68 800 22 22.

Дивіться також