БУДХАБ

Опалубка для реконструкції ТРЦ

Про проект

Даний проект передбачав реконструкцію торгово-розважального центру та капітальне будівництво додаткової секції.

Комплекс складався із трьох поверхів, висота перекриття яких знаходилася на різних рівнях - 4,50 м, 5,60 м, 7,80 м. Перекриття було підсилене капітелями та ригельними балками нестандартної товщини - 22 см. Одним із завдань при реконструкції було будівництво підземного паркінгу.

Особливістю проекту була дуже обмежена територія будівельного майданчику. До прикладу, на майданчик не могли заїжджати великогабаритні автомобілі, підрядник не мав можливості здійснювати очистку обладнання, зберігати можна було лише незначний об'єм опалубки.
Запит
Ключовим фактором при виборі постачальника опалубки була мобільність та гарантії забезпечення необхідним обладнанням чітко в заявлений термін, а також достатня технічна експертиза для вирішення інженерних завдань.
Рішення
Будхаб повністю забезпечив розрахунок та організацію логістики - доставку і повернення обладнання, необхідного для виконання певного типу робіт, за розкладом клієнта. У зв'язку з неможливістю заїзду великих вантажівок, ми підбирали комплекти опалубки відповідно до об'єму менших машин.

Будхаб також надав технічне рішення для переопирання плити перекриття - підсилення монолітного перекриття паркінгу таким чином, щоб воно сприймало навантаження великої будівельної техніки.

Ми розробили креслення і здійснювали шеф-монтаж для складних вузлів: односторонньої опалубки та консолів з вильотом до 2 м.

Окремо, ми здійснювали постійну очистку повернутого обладнання після виконання робіт.

Використане обладнання

Горизонтальна опалубка
площа 2400 м2
стійки 1,5м 2,5м, 3,0м, 3,5м, 4,0м, 5,0м, 5,5 м (2 тонни)
опорне риштування 750м2, висота 7,80м
балки від 1,45м до 4,5м
Вертикальна опалубка
колони 16 комплектів
пілони 6 комплектів
1 сходово-ліфтовий вузол

Шукаєте опалубку або фанеру?

Будхаб пропонує вигідні умови оренди та купівлі опалубки. Організовуємо доставку обладнання на об'єкт та повернення на склад, за потреби чистку і ремонт.

Отримайте безкоштовну консультацію за телефоном:
+380 68 800 22 22.

Дивіться також